Kwalifikowany operator BSP, analityk, postprodukcja filmowa i fotograficzna
Geograf, fotograf, posprodukcja fotograficzna

Łukasz Anyszewski

 

Operator bezzałogowych statków powietrznych (BVLOS MR MTOM 25 kg). Magister inżynier budownictwa z wieloletnim doświadczeniem na stanowiskach kierowniczych w polskich firmach specjalizujących się we wznoszeniu konstrukcji halowych. 

...

Fotograf i montażysta filmowy. 

...

Analityk Best Horizons, metodyk, trener sportowy, trener piłkarski

Best Horizons Usługi Dronem - nasza wiedza, wszechstronność i doświadczenie dają najwyższą gwarancję jakości

NASI PARTNERZY

 

Nasza wiedza i kompetencje mają silne oparcie w naszych partnerach, dzięki którym możemy zrealizować niemal każde zlecenie

O NAS

 

Nasza wiedza, wszechstronność i doświadczenie

dają gwarancję najwyższej jakości

Jarosław Kazimierczak

 

Operator bezzałogowych statków powietrznych (BVLOS MR MTOM 25 kg), doktor nauk o Ziemi w zakresie geografii społeczno-ekonomicznej. Ekspert w zakresie rewitalizacji terenów poprzemysłowych oraz przekształceń przestrzenno-funkcjonalnych ugorów miejskich w Polsce i w Europie. W trakcie pracy akademickiej kierował i zrealizował kilkanaście projektów badawczych dla polskich i zagranicznych instytucji naukowych, finansowanych m.in. z środków Narodowego Centrum Nauki oraz Ambasady Francji w Polsce. W swoim dorobku ma także projekty aplikacyjne zrealizowane na rzecz samorządów w Polsce. Autor ponad 30 prac naukowych z zakresu przekształceń terenów miejskich. Przed rozpoczęciem pracy akademickiej - kartograf, przewodnik miejski i pilot wycieczek turystycznych. Założyciel Best Horizons.

Miłośnik awiacji, kartografii, fotografii, turystyki aktywnej, sportu, muzyki, reportaży i literatury science-fiction.

Przemysław Kazimierczak

 

Trener piłkarski z uprawnieniami kategorii UEFA B z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą w klubach i akademiach sportowych w Warszawie, Łodzi i w regionie łódzkim. Jako piłkarz, były wielokrotny reprezentant Polski w kategoriach juniorskich, bramkarz klubów piłkarskich w Anglii, m.in. Bolton Wonderers, a w Polsce, min. Polonii Warszawa i Łódzkiego Klubu Sportowego. Metodyk i analityk.

Miłośnik wszelkiej aktywności sportowej i rekreacyjno-turystycznej.

Piotr Drzewiecki

 

Geograf i magister gospodarki przestrzennej, nauczyciel w szkole podstawowej i liceum, pasjonat fotografii reportażowej, miejskiej i krajobrazowej, dziennikarz. Współpracuje z kilkoma czasopismami i portalami jako fotoreporter, dokumentując najważniejsze wydarzenia Łodzi i regionu, a także innych imprez ogólnopolskich. Uwielbia chodzić po górach oraz poznawać nowe kraje, nie zapominając jednocześnie o pięknych zakątkach Polski, zgodnie z zasadą "cudze chwalicie, swego nie znacie". Laureat  kilku konkursów fotograficznych m.in Złota Łódka Międzynarodowego Festiwalu Folkowe Inspiracje oraz Potęga Łodzi.

Socjolog, ekspert Best Horizons, analityk

Ewa Szafrańska

 

Socjolog, doktor habilitowany geografii społeczno-ekonomicznej, od 2018 roku profesor Uniwersytetu Łódzkiego. Kierownik projektów badawczych o charakterze teoretycznym i aplikacyjnym. Autorka ponad 70 prac naukowych oraz licznych ekspertyz i analiz na rzecz jednostek samorządu terytorialnego różnych szczebli. Ma wieloletnie doświadczenie w charakterze eksperta i konsultanta metodologicznego w badaniach ilościowych i jakościowych na użytek instytucji publicznych i firm. Przed podjęciem pracy akademickiej, członek zespołów analitycznych w Rządowym Centrum Studiów Strategicznych, w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego i Budownictwa oraz w Ministerstwie Gospodarki.

Miłośniczka podróży, literatury faktu i dobrego kina.

O FIRMIE

Realizujemy projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich "Best Horizons - dofinansowanie kapitału obrotowego w związku z COVID 19"

Celem projektu jest wsparcie przedsiębiorcy negatywnie dotkniętego skutkami epidemii COVID-19.

Dofinansowanie projektu: 23 535,33 PLN

Best Horizons to firma stworzona przez ludzi z pasjami i z pasją wykorzystujących swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenie.

 

Informacje o RODO

Best Horizons link do Facebook
Best Horizons link do Pinterest
Best Horizons link do Linked In
Best Horizons link do Instagram
Best Horizons link do You tube

MENU

MENU

ADRES FIRMY

Siedziba:

94-045 Łódź

ul. Przełajowa 13 lok. 76

 

Biuro:

ul. Piotrkowska 148/150, piętro 15

tel. +48 732 259 189

biuro@besthorizons.pl

 

NIP: 727-262-87-85

REGON: 384932849

KONTAKT

Realizujemy projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich "Best Horizons - dofinansowanie kapitału obrotowego w związku z COVID 19"

Celem projektu jest wsparcie przedsiębiorcy negatywnie dotkniętego skutkami epidemii COVID-19.

Dofinansowanie projektu: 23 535,33 PLN

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Copyright 2020 | Created by Best Horizons

Informacje kontaktowe dla Best Horizons Usługi dronem