FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania

1. Czym wyróżniacie się na rynku?

 

Naszą firmę wyróżnia interdyscyplinarny zespół oraz szerokie zaplecze eksperckie, składające się fachowców różnych dziedzin wiedzy, którzy posiadają doświadczenie praktyczne jak i wieloletnie staż akademicki. Dzięki naszym wysokim kompetencjom, możemy świadczyć najwyższej jakości usługi w wielu dziedzinach, w których wykorzystywane jest tzw. obrazowanie z powietrza z wykorzystaniem dronów, począwszy od przygotowania filmów promocyjnych i pamiątkowych po specjalistyczne usługi świadczone na rzecz różnych podmiotów gospodarczych i osób fizycznych, wykazujących odmienne oczekiwania i potrzeby względem produktów końcowych jakie mogą zostać przygotowane w oparciu o materiał pozyskany dronem. Kluczowy element oferowanych przez nas usług to możliwość zlecenia branżowej analizy eksperckiej.
Kolejnym elementem, który wyróżnia naszą firmę na rynku są badania, analizy, ekspertyzy i ewaluacje z wykorzystaniem danych pozyskanych z drona. Usługami tymi są szczególnie zainteresowane jednostki samorządu terytorialnego, instytucje publiczne oraz organizacje pozarządowe. Wykonujemy je także dla podmiotów komercyjnych.
 
 

 

2. Co oznacza, że oferuje wsparcie eksperckie?

 
Wsparcie eksperckie to element usługi, który nie pojawia się w standardowych usługach bazujących na obrazowaniu z powietrza z wykorzystaniem drona. Wprowadzenie tego elementu do naszej oferty umożliwia nam nasze wieloletnie doświadczenie w pracy naukowo-badawczej i aplikacyjnej, które zaowocowały bardzo wieloma nawiązanymi kontaktami ze specjalistami w różnych dziedzinach wiedzy. W rezultacie, standardowe usługi dronem dostępne na rynku możemy wzbogacić o element analizy eksperckiej w dziedzinie wskazanej przez naszego Klienta.
 
 
 

3. Co oznacza, że oferujecie kompleksowe usługi dronem?

 
Oznacza to, że osoba bądź firma, która zgłosi do nas zapotrzebowanie na określony produkt przygotowany w oparciu o obrazowanie z drona otrzyma usługę, która składa się z kilku etapów, stanowiących spójną całość. Po pierwsze jest to konsultacja usługi, która umożliwia bardzo precyzyjne wskazanie oczekiwania względem produktu końcowego. Po drugie jest to wykonanie nalotu dronem, związanym z szeroko pojętym obrazowaniem z powietrza (np. filmowanie zawodów sportowych, inspekcja infrastruktury, bądź pomiar powierzchni). Po trzecie, na podstawie zebranego materiału możemy dokonać analizy eksperckiej, co wyróżnia nas na rynku. Ten element usługi jest fakultatywny. Po czwarte, opracowujemy produkt końcowy (np. film promocyjny, model 3D, bądź numeryczną mapę terenu) w oparciu o materiał z obrazowania z powietrza i dokonaną analizę ekspercką. Po piąte, przekazujemy produkt końcowy, który jest poprzedzony konsultacją z zamawiającym mająca na celu identyfikacje ewentualnych elementów wymagających korekty.
 
 
 

4. Jakie usługi wykonujecie?

 
Zastosowanie dronów jest współcześnie bardzo szerokie. Dzięki wszechstronności naszego zespołu możemy realizować usługi w znacznej ich części, co nie jest powszechne na rynku, gdzie zauważalna jest wyraźna specjalizacja, np. wykonywanie jedynie filmów promocyjnych i spotów reklamowych. Naszą ofertę podzieliśmy na pięć segmentów:
- Szkolenia specjalistyczne i kursy z nauki pilotażu dronem i Prawa lotniczego , przy czym nie jesteśmy ośrodkiem kształcenia operatorów dronów.
Szczegóły naszej oferty znajdziesz w Oferta .
 
 
 

5. Dla kogo wykonujecie filmy i zdjęcia z drona?

 
Dla każdej firmy i osoby prywatnej w zależności od zapotrzebowania i inwencji zainteresowanego. Są to zarówno filmy pamiątkowe, jak i wizerunkowe oraz materiały promocyjne, reklamowe i korporacyjne. Szczegóły naszej oferty znajdziesz w Filmowanie i fotografia z powietrza .
 
 
 

6. Czy wykonujecie tylko filmy i zdjęcia z powietrza?

 
Nie, wykonujemy także ujęcia z poziomu ziemi. Dysponujemy odpowiednim sprzętem. Najlepsze efekty dają materiały wizualne, w których zintegrowane są ujęcia z ziemi i z „lotu ptaka”.
 
 
 

7. Do kogo są adresowane specjalistyczne usługi dronem?

 
Zarówno do firm, podmiotów publicznych jak i osób prywatnych. Zachęcamy do skonsultowania się z nami, w celu określenia zapotrzebowania na usługę. Szczegóły naszej oferty znajdziesz w Specjalistyczne usługi dronem .
 
 
 

8. Czy jako osoba fizyczna, nie posiadająca firmy mogę zamówić specjalistyczną usługę dronem?

 
Tak, nie ma w tym względzie żadnych ograniczeń. Osoba fizyczna, nie będąca przedsiębiorcą może zlecić nam wykonanie każdej z usług specjalistycznych, zgodnie z zapotrzebowaniem. Szczegóły naszej oferty znajdziesz w Specjalistyczne usługi dronem .
 
 
 

9. Czy w oferowanych przez was badaniach, analizach, ewaluacjach i ekspertyzach wykorzystujecie drony?

 
Tak. Drony dotychczas były bardzo rzadko wykorzystywane w celu pozyskania danych pierwotnych, które mają kluczowe znaczenie dla jakości wszystkich raportów i dokumentów o charakterze poznawczym. Jesteśmy pierwszą w Polsce firmą, która posiada możliwości pozyskania bardzo wartościowych danych z drona, a następnie przygotowania wysokiej jakości badań, analiz, ewaluacji i ekspertyz, co wynika z naszego wieloletniego doświadczenia i szerokiego zaplecza eksperckiego.
 
 
 

10. Dla kogo świadczycie usługę badań, analiz, ewaluacji i ekspertyz?

 
Usługi tego typu wykonujemy za zlecenie każdego podmiotu, w szczególności jednak adresujemy je do jednostek samorządu terytorialnego, instytucji publicznych oraz organizacji pozarządowych.
 
 
 

11. Co to są zlecenia projektowe, które macie w swojej ofercie?

 
Są to wszelkiego typu zlecenia, w których można wykorzystać materiały wizualne pozyskane w wyniku obrazowania z powietrza. Są to więc przede wszystkim zdjęcia i materiał video, ale nie tylko. Mogą to być także dane umożliwiające opracowanie modeli 3D. W zleceniach projektowych wykorzystujemy materiały z własnego banku filmów, zdjęć i map, ale możemy także wykonać nalot w celu pozyskania danych z obszaru wskazanego przez Klienta. Istnieje także możliwość wykonania projektów w oparciu o materiał zgromadzony przez samego Klienta. Szczegóły naszej oferty znajdziesz we Współpraca BSP i zlecenia projektowe .
 
 
 

12. Gdzie znajdę oferowane przez was ujęcia stockowe?

 
Wszystkie ujęcia stockowe, obejmujące materiały filmowe i fotograficznej znajdziesz w zakładce Ujęcia stockowe  w stopce strony, w zakładce Współpraca BSP i zlecenia projektowe przy opisie oferty ujęć stockowych filmowych i fotograficznych bądź naciskając tutaj .
 
 
 

13. W jakim zakresie współpracujecie z innymi firmami z branży usług bezzałogowymi statkami powietrznymi?

 
Oferujemy wsparcie w zakresie przetwarzania i analizy danych z drona dla firm nie posiadających odpowiednich narzędzi analitycznych oraz podwykonawstwo w zakresie nalotów BSP. Szczegóły naszej oferty znajdziesz we Współpraca BSP i zlecenia projektowe .
 
 
 

14. Na czym polegają oferowane przez was szkolenia specjalistyczne?

 
Szkolenia specjalistyczne obejmują wiedzę z zakresu wdrożenia produktów opracowanych na bazie zleconego przez Klienta obrazowania z powietrza, samodzielnej interpretacji danych pozyskanych w wyniku obrazowania z powietrza dla naszych Partnerów oraz w zakresie implementacji wyników badań, analiz, ekspertyz i ewaluacji z wykorzystaniem danych z drona dla jednostek samorządu terytorialnego, instytucji publicznych, organizacji pozarządowych i podmiotów komercyjnych. Szczegóły naszej oferty znajdziesz w Szkolenia specjalistyczne i kursy BSP .
 
 
 

15. Czy pomożecie mi nauczyć się latać bezpiecznie dronem?

 
Tak. W ramach kursu, oferujemy naukę pilotażu dronem dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz/lub zasad bezpiecznego latania dronem zgodnych z polskim i europejskim Prawem lotniczym. Zaznaczamy jednak, że nie jesteśmy ośrodkiem szkoleniowym dla operatorów bezzałogowych statków powietrznych. Szczegóły naszej oferty znajdziesz w Szkolenia specjalistyczne i kursy BSP .
 
 


16. Na jakim obszarze działacie?

 
Działamy na terenie całej Polski, przede wszystkim jednak w centralnej części kraju. Nasza siedziba mieści się w Łodzi.
 
 
 

17. Jak mogę umówić się na konsultacje usługi?

 
Możesz skorzystać z formularza kontaktowego zamieszczonego na naszej stronie bądź skontaktować się mailowo lub telefonicznie. Preferujemy kontakt e-mail bądź poprzez formularz kontaktowy, bowiem mamy wówczas możliwość dokładnego zapoznania się ze specyfiką zapotrzebowania/zlecenia. Z pewnością oddzwonimy! Aby skorzystać z formularza wciśnij na stronie głównej przycisk „Zamów projekt” .
 
 
 

18. Jakie informacje potrzebujecie by zapoznać się ze specyfiką mojego zapotrzebowania na usługę?

 
Kluczowe informacje to rodzaj usługi, jej zakres oraz miejsce w jakim ma ona zostać wykonana. Co do zasady, im więcej szczegółów poznamy tym lepiej będziemy mogli poznać specyfikę zapotrzebowania oraz właściwie wycenić naszą usługę.
 
 
 

19. Jak zamówię usługę, którą jestem zainteresowany?

 
Wybraną przez Ciebie usługę zamówisz za pośrednictwem formularza kontaktowego, maila lub telefonicznie. Jeśli będziemy mieli okazje dokonać konsultacji, usługę zamówisz już podczas spotkania, kiedy też poznamy specyfikę Twojego zapotrzebowania, a my ją wycenimy.
 
 
 

20. Czy muszę się martwić o formalności związane z przygotowaniem lotu dronem, które są wymagane w polskim prawie?

 
Nie. Wszystkimi formalnościami zajmiemy się my. Po zgłoszeniu do nas zapotrzebowania na usługę, określamy czy na danym obszarze możemy wykonać lot dronem. Jeśli niezbędne są zgody, my o nie występujemy. Nasz Klient o nic się nie musi martwić.
 

 

O FIRMIE

Realizujemy projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich "Best Horizons - dofinansowanie kapitału obrotowego w związku z COVID 19"

Celem projektu jest wsparcie przedsiębiorcy negatywnie dotkniętego skutkami epidemii COVID-19.

Dofinansowanie projektu: 23 535,33 PLN

Best Horizons to firma stworzona przez ludzi z pasjami i z pasją wykorzystujących swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenie.

 

Informacje o RODO

Best Horizons link do Facebook
Best Horizons link do Pinterest
Best Horizons link do Linked In
Best Horizons link do Instagram
Best Horizons link do You tube

MENU

MENU

ADRES FIRMY

Siedziba:

94-045 Łódź

ul. Przełajowa 13 lok. 76

 

Biuro:

ul. Piotrkowska 148/150, piętro 15

tel. +48 732 259 189

biuro@besthorizons.pl

 

NIP: 727-262-87-85

REGON: 384932849

KONTAKT

Realizujemy projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich "Best Horizons - dofinansowanie kapitału obrotowego w związku z COVID 19"

Celem projektu jest wsparcie przedsiębiorcy negatywnie dotkniętego skutkami epidemii COVID-19.

Dofinansowanie projektu: 23 535,33 PLN

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Copyright 2020 | Created by Best Horizons

Informacje kontaktowe dla Best Horizons Usługi dronem