PODSUMOWANIE 13. MFTM FOLKOWE INSPIRACJE 2023

 

W piątek 15 grudnia 2023 roku w Pałacu Młodzieży im. Juliana Tuwima w Łodzi odbyło się uroczyste podsumowanie 13. Międzynarodowego Festiwalu Twórczości Młodych Folkowe Inspiracje. W jego trakcie zaprezentowano fabularyzowany dokument pt. "W mieście folku", który stanowi twórczą syntezę wydarzeń festiwalowych zlokalizowanych w odnowionych przestrzeniach śródmieścia Łodzi. Jako partner Festiwalu i autorzy zdjęć lotniczych wykorzystanych w filmie jesteśmy zachwyceni efektem końcowym oraz doceniamy talenty młodych twórców, którzy skomponowali to dzieło. Gratulujemy!

 

 

Film pt. " W mieście Folku" jest dostępny na kanale You tube Pałacu Młodzieży (oglądaj tutaj) Zapraszamy do obejrzenia.

 

ZAKOŃCZENIE PROJEKTU CZTERY PORY ROKU

 

Zapraszamy do zapoznania się z końcowym rezultatem projektu realizowanego dla Parafii pw. Najświętszego Zbawiciela w Łodzi. Jest ona gospodarzem jednego z nielicznych zachowanych do dziś drewnianych kościołów, będących świadectwem ekonomicznych i społecznych warunków rozwoju wielkiego przemysłowego miasta na przełomie XIX i XX wieku. 

 

Świątynia jest położona w niewielkim parku przy alei Włókniarzy - jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta. W trakcie nagrań na północ od budynku prowadzone były prace przy budowie wylotu średnicowego tunelu kolejowego Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej na odcinku dworzec Łódź Fabryczna - dworzec Łódź Kaliska. Prace budowalne są widoczne na części z kadrów, co stanowi dodatkowy walor nagrania uwieczniającego ten ważny dla Łodzi projekt komunikacyjny. Głównym jednak założeniem naszego projektu było uwiecznienie z lotu ptaka jednego z najcenniejszych architektonicznie łódzkich kościołów na tle zmieniających się pór roku.

SPOTY REKLAMOWE Z UNIKATOWYMI UJĘCIAMI Z DRONA

 

Prezentujemy nasz najnowszy spot promocyjny terenów inwestycyjnych w strefie uzdrowiskowej B w Uniejowie przygotowany na zlecenie spółki Meme-Tech z Łodzi.

 

W ramach realizacji tego typu zleceń wykonujemy:

  • Opracowanie scenariusza.

  • Wykonanie zdjęć lotniczych oraz zdjęć z poziomu ziemi.

  • Montaż.

  • Postprodukcję.

 

W ramach usługi często jesteśmy proszeni o wykonanie zdjęć lotniczych do celów reklamowych jako usługę komplementarną.

 

Jeśli chcecie się zapoznać z naszymi innymi realizacjami spotów reklamowych zapraszamy na nasz kanał na You tube @BestHorizons-DronyLodz, który znajdziecie po tym linkiem. Zapraszamy!

MEET THE WORLD FROM OUR DRONE - TOP 10 w Azji Centralnej!

 

Na naszym kanale na You tube @BestHorizons-DronyLodz w cyklu Meet the World from our drone prezentujemy kolejny materiał filmowy. Tym razem dzielimy się wrażeniami z trzech środkowoazjatyckich państw: Uzbekistanu, Kazachstanu i Tadżykistanu. Są one najczęściej kojarzone z nieodległą przeszłością, gdy wchodziły w skład Związku Radzieckiego, lecz kultura zamieszkałych przeze nie narodów sięga znacznie dalej w przeszłość. Jest to region w którym ścierały się wpływy turkijskie, perskie, mongolskie, arabskie, chińskie, rosyjskie jak i europejskie, tworząc wspaniałe miasta. Środkowa Azja to także rozległe stepy, wielkie rzeki, jeziora na pustyniach, wysokie góry z licznymi lodowcami, ogromne kaniony. W naszym zestawieniu wybraliśmy 10 miejsc, które w naszym odczuciu trzeba zobaczyć. Zapraszamy na seans!

MEET THE WORLD FROM OUR DRONE - Poznaj nasze TOP w Bułgarii!

 

W cyklu Meet the World from our drone na naszym kanale na You tube @BestHorizons-DronyLodz  prezentujemy nasz nowy materiał filmowy prezentujący uroki Bułgarii. Wybraliśmy 10 miejsc, które w naszym odczuciu są szczególnie warte uwagi. Naszą listę ułożyliśmy w TOP 10. Oczywiście wszystkie atrakcje prezentujemy z powietrza (lecz nie tylko), dzięki czemu możemy je poznać w pełnej krasie.

 

Film pt. Bulgaria TOP from drone uzupełniliśmy o serię fotografii na Facebooku i Instagramie. 

 

Zachęcamy odwiedzenia naszych mediów społecznościowych, zapoznania się z naszymi zdjęciami i filmem z drona ukazującymi niezwykłe miejsca w Bułgarii oraz do subskrypcji kanału, która pozwoli Wam być na bieżąco z nowymi nagraniami. 

MEET THE WORLD FROM OUR DRONE!

 

Z początkiem 2023 roku na naszym Kanale na You tube @BestHorizons-DronyLodz   zainaugurowaliśmy nowy projekt pt. Meet the World from our drone! Zgodnie z naszym założeniem na stworzonej przez playliście będziemy cyklicznie publikować filmy z drona, ale nie tylko, wykonane w atrakcyjnych zakątkach Polski i świata. Zachęcamy do subskrypcji kanału, która pozwoli Wam być na bieżąco z nowymi nagraniami. 

 

Zaczynamy od Madery, przepięknej portugalskiej wyspy położonej na Oceanie Atlantyckim ok 700km na zachód od wybrzeży Afryki i ok 850 km od Europy. Madera to kraina wiecznej wiosny, nieskrępowanej przyrody ze skalistymi szczytami gór, głębokich wysokogórskich dolin wyrywanych przyrodzie przez człowieka, gdzie na terasach rosną winogrona i bananowce, dzikich plaż i urwistych klifów, lasów niemal z równikowych, szerokości lewad i wspaniałych wodospadów, a nawet półpustyń. Co tu więcej pisać, zapraszamy do obejrzenia filmu!

FESTIWAL FOLKOWE INSPIRACJE 2022

 

We wrześniu 2022 roku ponownie mieliśmy zaszczyt współpracować z Fundacją Promocji i Wspierania Twórczości CONVIVO oraz z Pałacem Młodzieży im. Juliana Tuwima w Łodzi. Tym razem naszym zadaniem było przygotowanie sprawozdań audiowizualnych z 12. Międzynarodowego Festiwalu Twórczości Młodych FOLKOWE INSPIRACJE. Tegorocznymi plenerami festiwalowymi były: Rynek w Manufakturze, goszczący koncert pt. "KONTYNENT # FABRYKA folku" Pałac Młodzieży, który ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne zastąpił scenę koncertową przygotowaną pierwotnie w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi oraz ulica Piotrkowska, którą przemaszerowała parada uczestników festiwalu z niemal wszystkich kontynentów.

Opracowane przez nas materiały filmowe z drona, uzupełnione zdjęciami z poziomu ziemi, także przy współudziale Młodych Twórców, zostały opublikowane w mediach społecznościowych Organizatorów Festiwalu. Zachęcamy do zapoznania się z relacjami z tego wyjątkowego wydarzenia, wprowadzającego tak niesamowitego wielokulturowego kolorytu do współczesnej Łodzi.

 

Na ręce Organizatorów składamy nasze serdeczne podziękowania za możliwość współtworzenia Festiwalu oraz ogromne gratulacje dla Uczestników Festiwalu za stworzenie twórczej i inspirującej atmosfery. 

WIMA WIDZEWSKA MANUFAKTURA - POSTĘPY PRAC Z DRONA

 

Na dniach upłynie rok naszej współpracy z Grupą Cavatina Holding przy analizie postępów prac budowalnych na jednej z największych aktualnie budów w Łodzi - WIMA Widzewska Manufaktura. Inwestycja obejmuje adaptację dawnych budynków fabrycznych zakładów bawełnianych Kunitzera i Heinzla na funkcję mieszkaniową, biurową, handlową i usługową. W ramach prowadzonych działań inwestycyjnych powstaną także nowe obiekty, które wraz z przekształconą fabryką oraz zrewaloryzowanym parkiem pozwolą na uzyskanie nowej przestrzeni publicznej. 

Analiza postępów prac obejmuje rejestrację z poziomu ziemi oraz "z lotu ptaka" z wykorzystaniem systemu bezzałogowego. Dotychczas wykonaliśmy kilkanaście godzin ujęć. Inwestor udostępnił część z gotowych materiałów filmowych na swoim kanale na You tube @BestHorizons-DronyLodz. Z nagraniami można się także zapoznać na naszych mediach społecznościowych na Facebooku.

FESTIWAL FOLKOWE INSPIRACJE 2021

 

W sierpniu i wrześniu 2021 roku mieliśmy ogromną przyjemność współpracować z Fundacją Promocji i Wspierania Twórczości CONVIVO oraz z Pałacem Młodzieży im. Juliana Tuwima w Łodzi przy realizacji dwóch materiałów promujących 11. Międzynarodowy Festiwal Twórczości Młodych FOLKOWE INSPIRACJE. Było to wyjątkowe święto muzyczno-taneczne, jak sama nazwa wskazuje, inspirowane tradycjami ludowymi oraz kulturą regionalną i narodową. Co istotne, było ono stworzone przez utalentowaną młodzież i dzieci z Polski oraz wielu krajów Europy i Świata. Na festiwalowych scenach zaprezentowali się soliści oraz grupy artystyczne m.in. z Ukrainy, Rosji, Białorusi, Gruzji i Litwy. Festiwal nie przez przypadek ma miejsce w Łodzi, bowiem miasto to wyrosło na wielokulturowości i do dziś czerpie z niej swoją energię.

 

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem talentów wokalnych i tanecznych młodych wykonawców biorących udział w Festiwalu. Obie pasje przełożyły się na świetny efekt produkcji filmowych będących zwieńczeniem Festiwalu. Zachęcamy do zapoznania się z nimi i do aktywnego udziału, w już planowej, tegorocznej edycji. Dziękujemy Organizatorom za możliwość  uczestniczenia w projektach festiwalowych, a tym samym promocji młodych talentów oraz naszego miasta. Cieszymy się, że wykonane przez nas ujęcia filmowe z drona oddały energię drzemiącą w Uczestnikach Festiwalu oraz w Łodzi jako inspirującej przestrzeni do stworzenia tego wyjątkowego spektaklu.

WYLICYTUJ LOT DRONEM NA AUKCJI 29. FINAŁU WOŚP. 

 

W tegorocznym 29. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wraz ze Sztabem WOŚP Politechniki Łódzkiej wystawiliśmy na licytację profesjonalną usługę obrazowania z powietrza i post-produkcji filmowej, do zrealizowania w Łodzi i okolicach Łodzi.

 

Życzymy sobie i czekającym na wsparcie oddziałom dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy by wylicytowana kwota znacząco przekraczała wyśrubowane zasięgi lotu osiągane przez nasze drony!!!

 

Licytacja trwa do 7 lutego 2021 roku, lecz nie czekaj do końca i licytuj już dziś!!

 

Więcej informacji o zbiórce znajdziesz na Allegro „Wyjątkowe chwile” (link) oraz na naszych mediach społecznościowych!!!

ZA NAMI PIERWSZA TRANSMISJA NA ŻYWO

 

Nasza współpraca z akademiami i klubami sportowymi zaowocowała miłą dla nas propozycją przygotowania części materiału do transmisji na żywo z meczu Centralnej Ligii Juniorów U-18 Polskiego Związku Piłki Nożnej. Została ona przeprowadzona na kanale Łączy nas piłka w dniu 26 września 2020 roku. Nasze ujęcia z drona zostały wykorzystane we wprowadzeniu do transmisji. Cieszymy się z naszego wkładu w relację i już czekamy na kolejne!

 

Więcej na kanale Łączy nas piłka w retransmisji meczu CLJ: UKS SMS Łódź - Górnik Zabrze (26 września 2020) oraz na naszym profilu na Facebook'u.

PREZENTUJEMY MATERIAŁ FILMOWY Z TME POLÓWKA 2020

 

Już jest! W finale tegorocznego Letniego Festiwalu Filmowego TME Polówka mamy przyjemność zaprezentować przygotowaną przez nas relację filmową kończącego się właśnie wydarzenia. Jest ona efektem naszej dwumiesięcznej współpracy z organizatorami imprezy, czyli Fundacją Inicjatyw Kulturalnych "PLASTER" i Łódzkim Centrum Wydarzeń. Bardzo dziękujemy za doskonałą współpracę i jak zawsze, za wspaniały czas z niezwykłymi ludźmi i najlepszym kinem. 

 

Był to niezwykły czas ze względu na obowiązujące ograniczenia sanitarne w jakich przyszło nam współtworzyć i uczestniczyć w Festiwalu, ale także ze względu na wyjątkowość lokalizacji jakie stały się scenerią dla projekcji filmowych. Mamy nadzieję, że udało nam się oddać ich urok, a także unikatowość Łodzi, która jest gospodarzem Festiwalu.

 

Do zobaczenia za rok!

Aktualności ze świata dronów

Aktualności z naszej działalności

KONCERT Z OKAZJI DNIA MATKI W SKANSENIE W KŁÓBCE!

W lipcu 2019 roku na zlecenie Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku nagrywaliśmy materiał promocyjny z lotu ptaka ukazujący walory Kujawsko-Dobrzyńskiego Parku Etnograficznego w Kłóbce - miejsca niezwykłego, ważnego dla historii Kujaw i Polski, w którym zamieszkiwała jedna z muz Fryderyka Chopina.

Z okazji Dnia Matki, Telewizja Publiczna przygotowała koncert okolicznościowy, który 31 maja 2020 roku będzie emitowany na TVP 1. Tłem dla wydarzenia będzie Dworek Rodziny Orpiszewskich, architektonicznej perły Skansenu i całych Kujaw. Z tej okazji chcielibyśmy przypomnieć nasz film promujący to niezwykłe miejsce. 

Bądź z nami na bieżąco!

BEST HORIZONS OFICJALNYM PARTNEREM LETNIEGO FESTIWALU FILMOWEGO
TME POLÓWKA 2020

 

Z ogromną satysfakcja informujemy, że w okresie wakacyjnym będziemy współtworzyć historię jednego z najstarszych letnich festiwali filmowych w Polsce i jedną ze współczesnych kulturalnych ikon Łodzi jaką jest festiwal TME Polówka. 

 

Opracowane przez nas materiały filmowe i fotograficzne pozyskane za pomocą będą regularnie publikowane na naszym profilu na Facebook'u i Instagramie.

 

Gorąco zachęcamy do udziału w Festiwalu! 

Więcej informacji na stronie internetowej Organizatora.

Prezentujemy kilka powodów dla których warto korzystać z profesjonalnych usług dronem

PREZENTUJEMY KILKA POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO KORZYSTAĆ Z USŁUG DRONEM?

 

Aktualny poziom rozwoju platform BSP oraz ich oprogramowania pozwala na wskazanie szeregu korzyści wynikających z ich zastosowania. Należy do nich m.in.:

1) szybki czas pozyskania geoinformacji obrazowej,
2) możliwość wykonania zdjęć fotogrametrycznych i teledetekcyjnych dla niewielkich obszarów, obszarów trudnodostępnych i niebezpiecznych,
3) względna niezależność od lotniczych warunków pogodowych,
4) wysoka rozdzielczość terenowa danych obrazowych (poniżej 15 cm) oraz wysoka dokładność bezwzględna i względna pozycjonowania obiektów,
5) wspomaganie cyfrowego przetwarzania obrazów lotniczych i satelitarnych,
6) możliwość wykonania wielokrotnej i powtarzalnej w czasie rejestracji,
7) brak konieczności posiadania lotniska z infrastrukturą techniczną,
8) przyjazność dla środowiska.
Prezentujemy kilka powodów dla których warto korzystać z profesjonalnych usług dronem

PREZENTUJEMY MATERIAŁ FILMOWY Z TME POLÓWKA 2020

 

Już jest! W finale tegorocznego Letniego Festiwalu Filmowego TME Polówka mamy przyjemność zaprezentować przygotowaną przez nas relację filmową kończącego się właśnie wydarzenia. Jest ona efektem naszej dwumiesięcznej współpracy z organizatorami imprezy, czyli Fundacją Inicjatyw Kulturalnych "PLASTER" i Łódzkim Centrum Wydarzeń. Bardzo dziękujemy za doskonałą współpracę i jak zawsze, za wspaniały czas z niezwykłymi ludźmi i najlepszym kinem. 

 

Był to niezwykły czas ze względu na obowiązujące ograniczenia sanitarne w jakich przyszło nam współtworzyć i uczestniczyć w Festiwalu, ale także ze względu na wyjątkowość lokalizacji jakie stały się scenerią dla projekcji filmowych. Mamy nadzieję, że udało nam się oddać ich urok, a także unikatowość Łodzi, która jest gospodarzem Festiwalu.

 

Do zobaczenia za rok!

Prezentujemy kilka powodów dla których warto korzystać z profesjonalnych usług dronem

PREZENTUJEMY KILKA POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO KORZYSTAĆ Z USŁUG DRONEM?

 

Aktualny poziom rozwoju platform BSP oraz ich oprogramowania pozwala na wskazanie szeregu korzyści wynikających z ich zastosowania. Należy do nich m.in.:

1) szybki czas pozyskania geoinformacji obrazowej,
2) możliwość wykonania zdjęć fotogrametrycznych i teledetekcyjnych dla niewielkich obszarów, obszarów trudnodostępnych i niebezpiecznych,
3) względna niezależność od lotniczych warunków pogodowych,
4) wysoka rozdzielczość terenowa danych obrazowych (poniżej 15 cm) oraz wysoka dokładność bezwzględna i względna pozycjonowania obiektów,
5) wspomaganie cyfrowego przetwarzania obrazów lotniczych i satelitarnych,
6) możliwość wykonania wielokrotnej i powtarzalnej w czasie rejestracji,
7) brak konieczności posiadania lotniska z infrastrukturą techniczną,
8) przyjazność dla środowiska.
Prezentujemy kilka powodów dla których warto korzystać z profesjonalnych usług dronem

O FIRMIE

Realizujemy projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich "Best Horizons - dofinansowanie kapitału obrotowego w związku z COVID 19"

Celem projektu jest wsparcie przedsiębiorcy negatywnie dotkniętego skutkami epidemii COVID-19.

Dofinansowanie projektu: 23 535,33 PLN

Best Horizons to firma stworzona przez ludzi z pasjami i z pasją wykorzystujących swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenie.

 

Informacje o RODO

Best Horizons link do Facebook
Best Horizons link do Pinterest
Best Horizons link do Linked In
Best Horizons link do Instagram
Best Horizons link do You tube

MENU

MENU

ADRES FIRMY

Siedziba:

94-045 Łódź

ul. Przełajowa 13 lok. 76

 

Biuro:

ul. Piotrkowska 148/150, piętro 15

tel. +48 732 259 189

biuro@besthorizons.pl

 

NIP: 727-262-87-85

REGON: 384932849

KONTAKT

Realizujemy projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich "Best Horizons - dofinansowanie kapitału obrotowego w związku z COVID 19"

Celem projektu jest wsparcie przedsiębiorcy negatywnie dotkniętego skutkami epidemii COVID-19.

Dofinansowanie projektu: 23 535,33 PLN

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Copyright 2020 | Created by Best Horizons

Informacje kontaktowe dla Best Horizons Usługi dronem