Informacje kontaktowe dla Best Horizons Usługi dronem

Copyright 2020 | Created by Best Horizons

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Realizujemy projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich "Best Horizons - dofinansowanie kapitału obrotowego w związku z COVID 19"

Celem projektu jest wsparcie przedsiębiorcy negatywnie dotkniętego skutkami epidemii COVID-19.

Dofinansowanie projektu: 23 535,33 PLN

KONTAKT

Siedziba:

94-045 Łódź

ul. Przełajowa 13 lok. 76

 

Biuro:

ul. Piotrkowska 148/150, piętro 15

tel. +48 732 259 189

biuro@besthorizons.pl

 

NIP: 727-262-87-85

REGON: 384932849

ADRES FIRMY

MENU

MENU

Best Horizons link do You tube
Best Horizons link do Instagram
Best Horizons link do Linked In
Best Horizons link do Pinterest
Best Horizons link do Facebook

Best Horizons to firma stworzona przez ludzi z pasjami i z pasją wykorzystujących swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenie.

 

Informacje o RODO

Realizujemy projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich "Best Horizons - dofinansowanie kapitału obrotowego w związku z COVID 19"

Celem projektu jest wsparcie przedsiębiorcy negatywnie dotkniętego skutkami epidemii COVID-19.

Dofinansowanie projektu: 23 535,33 PLN

O FIRMIE

Przetwarzanie i analiza danych BSP, podwykonawcze naloty BSP, postprodukcja filmowa i zdjęć, projekty graficzne, projekty kartograficzne, fotoprojekty, projekty akademickie, edukacyjne i kulturalne

Przetwarzanie i analiza danych z BSP
Podwykonawcze naloty BSP
Postprodukcja filmowa
Postprodukcja filmowa i zdjęć
Postprodukcja zdjęć
Projekty graficzne i fotoprojekty
Projekty kartograficzne
Projekty akademickie, edukacyjne i kulturalne

Podwykonawcze naloty BSP

 

Dzięki naszemu wsparciu możesz podjąć się największych zleceń, nawet jeśli nie dysponujesz odpowiednimi zasobami kadrowymi, technicznymi oraz czasu. Oferujemy usługi na terenie całego kraju. W zależności od zapotrzebowania istnieje możliwość rozszerzenia zakresu współpracy o analizę danych pozyskanych w wyniku zleconych nam nalotów, analizę danych pozyskanych przez inną firmę oraz o dziedzinowe wsparcie eksperckie. 

Przetwarzanie danych BSP

 

Świadczymy usługę profesjonalnej analizy i przetwarzania danych pozyskanych w wyniku obrazowania z powietrza za pomocą BSP. Do tego celu wykorzystujemy komercyjne licencje programów fotogrametrycznych oraz z zakresu geoinformacji przestrzennej. Za jego pomocą przygotujemy: fotomapy, dokonany pomiarów i analiz dynamicznych, opracujemy modele 3D oraz Cyfrowe Modele Powierzchni (DSM) i Cyfrowe Modele Terenu (DTM). Wykonujemy także usługi związane z analizą danych statystycznych oraz z obróbką materiału video pozyskanego w trakcie monitoringu. 

Podwykonawcze naloty BSP

 

Dzięki naszemu wsparciu możesz podjąć się największych zleceń, nawet jeśli nie dysponujesz odpowiednimi zasobami kadrowymi, technicznymi oraz czasu. Oferujemy usługi na terenie całego kraju. W zależności od zapotrzebowania istnieje możliwość rozszerzenia zakresu współpracy o analizę danych pozyskanych w wyniku zleconych nam nalotów, analizę danych pozyskanych przez inną firm oraz o dziedzinowe wsparcie eksperckie.

Dzięki naszemu wsparciu usług z wykorzystaniem drona możesz podjąć się największych zleceń, nawet jeśli nie dysponujesz odpowiednimi zasobami kadrowymi, technicznymi oraz czasu
Świadczymy usługę profesjonalnej analizy i przetwarzania danych pozyskanych w wyniku obrazowania z powietrza za pomocą BSP

Postprodukcja zdjęć

 

Wykonujemy usługę postprodukcji zdjęć wykonanych za pomocą drona oraz z poziomu ziemi. Korzystamy ze specjalistycznych programów, dzięki którym z pewnością zyskasz uznanie u swojego Klienta bądź bliskich i znajomych. Przygotowujemy również zdjęcia w technice High Dynamic Range. W ramach postprodukcji opracowujemy także elementy graficzne zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem, które personalizują i podnoszą jakość produktu końcowego.

Postprodukcja filmowa

 

Oferujemy postprodukcje filmową z wykorzystaniem zaawansowanych narzędzi do postprodukcji filmowej, które umożliwiają przygotowanie materiałów filmowych, w tym filmów w najwyższej jakości 4K. Rozdzielczość nagrania dostosowujemy do potrzeb Klienta oraz w zależności od docelowego kanału przekazu (np. media społecznościowe). W ramach postprodukcji opracowujemy także elementy graficzne, wzbogacające produkt końcowy.

Wykonujemy usługę postprodukcji zdjęć wykonanych za pomocą drona oraz z poziomu ziemi
Wykonujemy usługę postprodukcji filmów wykonanych za pomocą drona oraz z poziomu ziemi

Ujęcia stockowe (zdjęcia)

 

Jeśli potrzebujesz gotowych zdjęć do własnych działań biznesowych, artystycznych lub innych oferujemy tematyczne ujęcia stockowe. Wszystkie znajdziesz tutaj.

Ujęcia stockowe (film)

 

Jeśli potrzebujesz gotowych nagrań filmowych do własnych działań biznesowych, artystycznych lub innych oferujemy tematyczne ujęcia stockowe. Wszystkie znajdziesz tutaj.

Oferujemy atrakcyjne zdjęcia z drona
Oferujemy atrakcyjne filmy z drona

Projekty kartograficzne

 

Przygotowujemy uproszczone produkty kartograficzne w oparciu o naloty dronem dowolnego obszaru. Projekty te mogą zostać wykorzystane do celów profesjonalnych, takich jak raporty, prace dyplomowe, plany dla uczestników imprez terenowych (np. biegi na orientację), katalogi firmowe bądź wizualizacja lokalizacji na stronie internetowej jak również do celów dekoracyjnych, np. jako element wyposażenia biura lub mieszkania. Gotowe projekty kartograficzne mogą zostać przekazane na nośniku elektronicznym do samodzielnego wydruku bądź przygotowane na papierze lub płótnie.

Projekty graficzne i fotoprojekty

 

W ramach projektów graficznych i fotoprojektów oferujemy opracowanie dowolnych zleceń w oparciu zdjęcia z „lotu ptaka” znajdujących się w naszym banku zdjęć, z wykorzystaniem fotografii wykonanych przez Klienta bądź spersonalizowanych zdjęć z drona wykonanych przez nas zgodnie z zapotrzebowaniem klienta. Nasze projekty można wykorzystać np. do wzbogacenia własnej strony internetowej, e-sklepu, fan page w mediach społecznościowych bądź jako element dekoracyjny biura lub mieszkania. Opracowujemy także projekty logo oraz materiałów promocyjnych, takich jak: fotoalbumy, katalogi, pocztówki, ulotki, plakaty, roll up-y, winder-y i wiele innych.

Przygotowujemy uproszczone produkty kartograficzne w oparciu o naloty dronem dowolnego obszaru

Projekty kulturalne

 

Oferujemy obrazowania z powietrza do realizacji różnego typu projektów kulturalnych, zarówno jako komplementarny środek artystycznego wyrazu jak i działanie wspomagające odbiór przekazu artystycznego. Naszą ofertę cechuje duża elastyczność, dzięki której możemy świadczyć usługi na rzecz zróżnicowanych dziedzin sztuki. 

 

Projekty akademickie i edukacyjne

 

Obrazowanie z powietrza stanowi nowatorski i atrakcyjny sposób prowadzenia działań edukacyjnych na różnym poziomie, od zajęć przedszkolnych, przez szkołę podstawową i średnią, aż po nauczanie w szkołach wyższych. Włączamy się aktywnie w różnego typu inicjatywny oświatowe oferując wysokiej jakości nagrania filmowe oraz materiał fotograficzny.

Oferujemy obrazowanie z drona do projektów kulturalnych
Oferujemy obrazowanie z drona do projektów akademickich i edukacyjnych
W ramach projektów graficznych i fotoprojektów oferujemy opracowanie dowolnych zleceń w oparciu zdjęcia z „lotu ptaka” znajdujących się w naszym banku zdjęć lub z wykorzystaniem zdjęć Klienta

ZAMÓW PROJEKT

Dla kogo?
Jeżeli nie posiadasz odpowiednich zasób do wykonania kompleksowej usługi, pomożemy Ci ją wykonać. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych oraz dla podmiotów gospodarczych i publicznych, w tym dla firm z sektora BSP, operatorów BSP, grafików, fotografów, webmasterów, trenerów sportowych oraz dla jednostek samorządu terytorialnego, instytucji publicznych, służb państwowych, organizacji pozarządowych oraz wydawnictw książkowych i kartograficznych. 

Zapoznaj się z naszą ofertą.